Gotowi na jutrzejsze “Polowanie na książkę”?

Jutrzejszy dzień będzie ciepły i słoneczny. W sam raz, aby wybrać się na spacer, a przy okazji wziąć udział w naszej zabawie i upolować książkę!

Zapraszamy Was bowiem do udziału w grze terenowej POLOWANIE NA KSIĄŻKĘ , która rozegra się na terenie naszej gminy. W zabawie może wziąć udział każdy, kto posiada telefon z dostępem do Internetu i chce w zajmujący sposób spędzić niedzielne popołudnie. W niedzielę 9 maja 2021 roku, na terenie gminy ukryjemy 20 książek! Waszym zadaniem będzie odnalezienie miejsca, w którym się one znajdują, a następnie postępowanie zgodne ze wskazówkami ? Odnalezione książki staną się własnością znalazcy, są bowiem nagrodami za udział w grze!

W niedzielę punktualnie o godzinie 13.00, na naszym profilu facebookowym https://www.facebook.com/Gminna-Biblioteka-Publiczna-w-Ku%C5%9Blinie-240542149423537/ opublikujemy zagadki – wskazówki, których rozwiązanie poprowadzi Was do miejsca ukrycia książek ?Znalazcę prosimy o zrobienie zdjęcia książki, którą upoluje i umieszczenie jej w poście. W ten sposób pozostali uczestnicy zabawy dowiedzą się, że książka, na którą polowali ma już właściciela. Wszystkich uczestników zachęcamy również do robienia wesołych zdjęć lub kręcenia krótkich filmików podczas poszukiwań, ponieważ upominkami chcemy nagrodzić także tych, którym się nie uda odnaleźć książek, a zrelacjonują nam swoje poszukiwania ?

Będzie nam również miło, jeśli odwiedzicie nas jutro w Bibliotece. Będziemy tam od 13.00 do 18.00 ?
Do zobaczenia!