Pierwszy dyplom Małego Czytelnika dla Kornelii

Przedstawiamy Wam naszą czytelniczkę Kornelię Waligórską, która jako pierwsza w kuślińskiej Bibliotece zebrała 10 naklejek z sową na swojej Karcie Małego Czytelnika, co oznacza, że dziesięciokrotnie wraz ze swoimi Rodzicami odwiedziła bibliotekę i wypożyczyła książki do wspólnego czytania.

Kornelia w nagrodę otrzymała pamiątkowy Dyplom Małego Czytelnika!
Kornelio, serdecznie gratulujemy Tobie i Twoim Rodzicom!

Dopowiem, że nasza Biblioteka bierze udział w ogólnopolskim programie zainicjowanym przez Instytut Książki w Krakowie pt. „Mała książka – wielki człowiek”, w którym zachęcamy wszystkich rodziców do codziennego czytania z dzieckiem.
Każdy trzylatek, który przyjdzie z rodzicem czy opiekunem do biblioteki biorącej udział w projekcie, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą oraz Kartę Małego Czytelnika.
Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Zapraszamy Rodziców wraz z pociechami!