SPOTKANIE AUTORSKIE Z KRZYSZTOFEM PETKIEM

Krzysztof Petek – autor powieści sensacyjno-przygodowych, reportażysta, organizator wypraw i szkół przetrwania spotkał się z młodymi czytelnikami michorzewskiej biblioteki.

Podczas spotkania autor opowiadał o swoim pełnym pasji życiu, niezwykłych wyprawach i podróżach po świecie, o ciekawej pracy dziennikarskiej oraz swoich książkach.

Krzysztof Petek urodził się w 1970 roku w Wadowicach. Uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez oddziały antyterrorystyczne, przeszedł szkolenia survivalu, walki wręcz, psychologii sytuacji krytycznych. Dziennikarzem został w drugiej klasie liceum. Studia politologiczne ze specjalizacją dziennikarską ukończył w 1994 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pracował w studiu radiowym Egida, dla Telewizji Katowice przygotowywał programy dla dzieci. Współpraca z Wydawnictwem Siedmioróg przyniosła efekt w postaci serii PORACHUNKI Z PRZYGODĄ. Dla Ossolineum napisał Diamentowy pościg, serie OPERACJA HYDRA oraz GRA wydała Agencja WORD-PRESS. Wydawnictwo Dookoła Świata wypuściło przygodowo-podróżniczą książkę “Zaklęcie dla Golema. Praga”, a Zysk i S-ka rozpoczęło wydawanie przygodowych powieści dla czytelnika dorosłego od pozycji “Całe złoto El Dorado”.

W naszej bibliotece znajduje się kilkanaście książek autora. ZACHĘCAMY DO ICH LEKTURY!

Oto tytuły:

Bezlitosna fala

Czarna walizka

Droga Eweliny

Gra w trzy karty

Gra w trzy karty

Kamienna pułapka

Kolekcja łowcy cieni

Koszmarna przesyłka

Ostatnia zagadka

Ścieżka Janusza

Ślad Waldemara

Tajemnica deszczowej nocy

Trakt Patrycji

Trasa Mirka

Trop Katarzyny