WKACJE Z QUESTAMI

Nasza letnia propozycja, to WAKACJE Z QUESTAMI! Weź udział w grze! Połącz przyjemne z pożytecznym- zdobywaj wiedzę i nagrody! Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu ogłosiła właśnie konkurs „Wakacje z Questami”.
Wystarczy rozwiązać dowolną ilość questów w Wielkopolsce, a ich hasła wprowadzić do aplikacji Questy – Wyprawy Odkrywców https://www.facebook.com/questywyprawyodkrywcow .
Na trzydziestu najaktywniejszych questowiczów czeka trzydzieści cennych nagród.Dodam, że na początek wcale nie musisz jeździć daleko!
W naszej gminie Kuślin znajdziesz trzy questy:– “Spacerkiem wokół Kuślina” >https://regionwielkopolska.pl/…/wielkopolskie…/– “Szlakiem Emilii Sczanieckiej” > https://regionwielkopolska.pl/…/wielkopolskie…/– “Z Siwkiem po Chraplewie” > https://regionwielkopolska.pl/…/wielkopolskie-questy-z…/W Nowym Tomyślu kolejne trzy, po dwa w Buku i Pniewach.Konkurs będzie trwał przez całe wakacje tj. w terminie 1 lipca – 31 sierpnia.W Wielkopolsce mamy już ponad 150 tras questowych, z czego większość powstała w serii Wielkopolskie Questy. Baza tras questowych na stronie www.regionwielkopolska.pl/questy oraz www.questy.org.plW czasie wakacji odbędą się otwarcia nowych tras min. w Antoninie, Obrzycku, Konarzewie.Szczegóły znajdziecie w regulaminie, który jest dostępny na stronie https://wbp.poznan.pl/…/akt…/wakacje-z-questami-konkurs/oraz na www.regionwielkopolska.pl Udanych wypraw!