Tydzień Biblioteka 2021

Z okazji tegorocznego Tygodnia Bibliotek (8-15 maja) zapraszamy Was do udziału w POLOWANIU NA KSIĄŻKĘ – grze terenowej rozgrywającej się w przestrzeni gminy Kuślin ?

W zabawie może wziąć udział każdy, kto posiada smartfon z dostępem do Internetu i chce w zajmujący sposób spędzić niedzielne popołudnie ?

Oto szczegóły. W niedzielę 9 maja 2021 roku, na terenie całej gminy ukryjemy 20 książek! Będą to książki zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Waszym zadaniem będzie odnalezienie miejsca, w którym się one znajdują, a następnie postępowanie zgodne z dalszymi wskazówkami ? Odnalezione książki staną się własnością znalazcy, są bowiem nagrodami za udział w grze! W niedzielę punktualnie o godzinie 13.00, na naszym profilu facebookowym https://www.facebook.com/Gminna-Biblioteka-Publiczna-w-Ku%C5%9Blinie-240542149423537/ opublikujemy zagadki- wskazówki, których rozwiązanie poprowadzi Was do miejsca ukrycia książek ?

Znalazca jest zobowiązany zrobić zdjęcie upolowanej książki i umieścić je w poście pod wydarzeniem. W ten sposób pozostali uczestnicy zabawy dowiedzą się, że książka, na którą polowali ma już właściciela. Wszystkich uczestników zachęcamy również do robienia zdjęć lub kręcenia krótkich filmików podczas poszukiwań, ponieważ upominkami chcemy nagrodzić także tych, którym się nie uda odnaleźć książek, a zrelacjonują nam swoje poszukiwania ?

Zaplanujcie wolne popołudnie i przyłączcie się do wspólnej zabawy! Do zobaczenia!