ONI w Kuślinie czyli Dzień Teatru w Bibliotece

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, we wtorek 26 marca o godz. 18.00, na deskach kuślińskiej sceny odbył się spektakl teatralny sztuki Witkacego „Oni” w reżyserii i adaptacji Mateusza Olszewskiego- absolwenta łódzkiej Filmówki, studenta Akademii Teatralnej w Warszawie.

Sztuka  jest spektaklem dyplomowym adeptów Szkoły Aktorskiej  Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Wystąpili w niej: Sandra Jackowska, Hubert Matysiak, Agnieszka Mielczarek, Zuzanna Moss, Konrad Oleksiewicz, Zuzanna Pawlukiewicz, Monika Roszczak, Dominika Rubaj, Filip Skóra, Wiktoria Swat, Joanna Świtała.Scenografię i kostiumy przygotowały Barbara Koczarowa i Kamila Zabłocka.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom:

– Bankowi Spółdzielczemu Duszniki https://www.bsduszniki.pl/

– Firmie Rol-Pol Halina i Jarosław Woźny, Michorzewko 22

– Firmie Pos-Remal Sławomir Świtała, ul. Polna1, 64-316  Michorzewo

– Firmie Brosso-Pasze S.C. Paweł Dziamski Sławomir Dziamski, ul. Wodna 3, 64-316 Kuślin

Fotorelacja:

Publiczność długo oklaskiwała młodych aktorów. Wystawili spektakl “Oni” [ZDJĘCIA] | Nowy Tomyśl Nasze Miasto