Dyplom dla Mai

W naszej wąsowskiej filii bibliotekarka Daria Nizio-Siąkowska wręczyła kolejny Dyplom Małego Czytelnika!

Wczoraj otrzymała go Maja Piechocka!
Maju przyjmij od nas SERDECZNE GRATULACJE!🥳👍🏆🌻 Odwiedzaj nas często! Serdecznie zapraszamy!

Mamo, Tato! Jeśli Twoje dziecko nie ma jeszcze Karty Małego Czytelnika – przyjdź z nim do jednej z naszych Bibliotek – w Kuślinie, Michorzewie, Wąsowie 🙂 Przy zapisie otrzyma od nas wyprawkę Małego Czytelnika oraz swoją Kartę. Odtąd, za każde wypożyczenie książek otrzyma kolorową naklejkę 🙂 Po zapełnieniu Karty dziesięcioma naklejkami Mały Czytelnik otrzyma swój Dyplom potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania!

Pamiętajcie: Mała książka – wielki człowiek!
Wspólne czytanie z dzieckiem, to najlepszy prezent, jaki możecie mu dać! Do zobaczenia!😍
PS. Przychodząc do nas, nie musisz mieć pieniędzy na koncie 🙂 Wszelkie działania związane z zapisem i wypożyczaniem są DARMOWE!