Poznali zawód bibliotekarza

Wczoraj, 13.10.2021, odwiedziła nas młodzież ze Szkoły Podstawowej w Michorzewie.

Siódmoklasiści przybyli do Biblioteki pod opieką pań wychowawczyń: Aleksandry Werner i Marzeny Opali, by w ramach doradztwa zawodowego i trwającego w szkole Tygodnia Zawodów poznać pracę bibliotekarza.

Z przyjemnością, w wielkim skrócie, opowiedziałyśmy młodym ludziom o naszej pracy, o tym co robimy i jakie cechy powinny posiadać osoby zainteresowane pracą w bibliotece, pokazałyśmy też naszą książnicę i jej możliwości. Korzystając z okazji, poprosiłyśmy uczniów, którzy na co dzień korzystają z księgozbiorów naszej biblioteki filialnej w Michorzewie, by wypełnili ankietę dotyczącą biblioteki i kierunku rozszerzenia jej oferty dla młodzieży.

Na zakończenie obu spotkań młodzi ludzie pozowali do pamiątkowych zdjęć z wybranymi przez siebie książkami ?

Serdecznie dziękujemy za miłe spotkania! Jesteście super! Odwiedzajcie nas w naszych bibliotekach! Zapraszamy!